Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP 2019

W dniu 29.06.2019r. na boisku w Studzienicach rozegrano Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP. W zmaganiach udział brali zawodnicy z grupy I i IIA. Zmagania odbywały się w dwóch konkurencjach:

  • sztafeta 7 x 50m
  • ćwiczenie bojowe

Zawody rozpoczęły się tradycyjnie zbiórką i przemarszem wszystkich startujących drużyn.
Pogoda w ten dzień była wymarzona na strażackie zmagania.
W tym roku mieliśmy przyjemność reprezentować naszą gminę w obydwu kategoriach. Grupa I dziewczęta – OSP Parchowo okazały się najlepsze i to one będą reprezentować powiat bytowski na zawodach wojewódzkich, w swojej kategorii.
W kategorii I chłopcy, zajeliśmy piąte miejsca, a najlepsi okazali się druhowie z OSP Zapceń.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy.