Wypadek na trasie Jamno-Pomysk Wielki

Dnia 14.02.2016r. ok. godz. 6.30 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego, który miał miejsce za Jamnem w kierunku Bytowa.

Ze wstępnych informacji przekazanych dyżurnemu, poszkodowanych miało być kilka osób. Po przybyciu na miejsce zdarzenia, zastano samochód osobowy marki Volkswagen, który wjechał do rowu i jedną kobietę która twierdziła, że jest pasażerką, a reszta oddaliła się z miejsca zdarzenia.
Po krótkiej chwili i dokładnym przeanalizowaniu sytuacji okazało się, że to właśnie ta kobieta prowadziła pojazd i chciała ukryć ten fakt. Jak ustalili policjanci, kobieta w wydychanym powietrzu miała o dużo za dużo pozostałości po sobotniej imprezie.
Na szczęście nie doznała żadnych poważnych obrażeń, za to zafundowała sobie „ciekawe” Walentynki.

Do akcji zadysponowano:
OSP Parchowo
Policja: KPP w Bytowie