Gminne zawody sportowo-pożarnicze Gołczewo 2018

Dnia 10.06.2018r w Gołczewie odbył się etap gminny Zawodów Sportowo-Pożarniczych..

Zawody rozpoczęto tradycyjnie zbiórką zawodników na boisku wiejskim o godz. 15.00 oraz przywitaniem przybyłych gości. Do zawodów zgłosiły uczestników wszystkie jednostki OSP Gminy Parchowo.

Zmagania rozegrały się w dwóch dyscyplinach:

  • sztafeta pożarnicza 7 x 50m
  • ćwiczenie bojowe

Po raz pierwszy uczestnicy zmagali się w tych dyscyplinach wg. nowego regulaminu. Na początku przysporzyło to trochę niejasności. Z racji wysokiej temperatury która panowała w ten dzień, pozwolono zawodnikom na start w koszulkach z krótkim rękawem.
Ćwiczenie bojowe przeprowadzono na jednej pompie Tochatsu. Po zakończeniu zmagań podsumowano wyniki i wręczono nagrody zawodnikom. Drużyny, które zajęły pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach zostały zakwalifikowane do etapu powiatowego, który odbędzie się 30.06.2018r w Studzienicach. Wszystkim życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji na szczeblu powiatowym.

Zdjęcia – OSP Parchowo i Marcin Michałka