Mikołajkowe spotkanie opłatkowe

Jak co roku, w okresie Świąt Bożego Narodzenia, strażacy z gmin Sulęczyno, Studzienice, Lipusz, Parchowo spotykają się na wspólnych ćwiczeniach.
Tak i tym razem 07.12.2013 wszystkie jednostki udały się do Sulęczyna na zbiórkę przed ćwiczeniami. Niestety orkan Ksawery, który w tych dniach szalał nad Polską, postawił wszystkich w stan gotowości i postanowiono zrezygnować z ćwiczeń taktycznych. Zresztą część zastępów pozostała w swoich miejscowościach gdzie niosła pomoc lub czuwała na wypadek wezwania.

Organizatorzy zdecydowali, że zostanie przeprowadzone szkolenie teoretyczne, a następnie wszyscy razem udadzą się do Restauracji Kiston na wspólny obiad. Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, obecne tam osoby złożyły sobie nawzajem najlepsze życzenia i podzielono się opłatkiem.

Po wspólnym poczęstunku uczestnicy rozjechali się do swoich remiz, z nadzieją, że za rok nic i nikt nie zakłóci kolejnego spotkania za rok.